Sailkapenak

Gizonezkoen Gorengo maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MONDRAGON C.F. 46 19 14 4 1 0 48 12
2 URKI C.D. 36 19 10 6 3 0 40 27
3 ALOÑA MENDI 35 19 10 5 4 0 35 20
4 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 34 19 10 4 5 0 44 32
5 IKASBERRI K.E. 33 19 10 3 6 0 27 26
6 ILINTXA S.D. 32 19 10 2 7 0 33 22
7 ANAITASUNA C.D. B 28 19 8 4 7 0 36 34
8 BILLABONA K.E. 26 19 7 5 7 0 22 21
9 DANENA K.E. 25 19 6 7 6 0 32 32
10 SEGURA GOIERRI K.E. 24 19 6 6 7 0 26 38
11 ZESTOA K.B. 22 19 5 7 7 0 35 34
12 SORALUZE C.F. 22 19 6 4 9 0 32 37
13 ZUMAIAKO F.T. B 15 19 3 6 10 0 25 42
14 ARETXABALETA K.E. UDA B 15 19 3 6 10 0 23 41
15 BERGARA K.E. B 13 19 3 4 12 0 24 43
16 ANTZUOLA K.E. 11 19 2 5 12 0 27 48

Jubenilen 1. Maila (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAGUN ONAK C.D. B 40 16 13 1 2 0 72 19
2 URKI C.D. C 33 16 11 0 5 0 52 28
3 SORALUZE C.F. 32 16 10 2 4 0 56 28
4 ELGOIBAR C.D. B 25 16 8 1 7 0 47 41
5 ZARAUTZ K.E. C 22 16 7 1 8 0 30 32
6 AMAIKAK BAT K.E. B 22 16 7 1 8 0 35 36
7 EIBARTARRAK F.T. 22 16 7 1 8 0 48 46
8 IKASBERRI K.E. B 13 16 4 1 11 0 18 57
9 MONDRAGON C.F. C 3 16 1 0 15 0 28 99

Kadete Gorengoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 URKI C.D. 54 19 18 0 1 0 58 17
2 ARETXABALETA K.E. UDA 46 19 14 4 1 0 70 19
3 TOLOSA C.F. B 46 19 15 1 3 0 69 26
4 UROLA K.E. 43 19 13 4 2 0 52 26
5 LAZKAO K.E. 38 19 12 2 5 0 66 26
6 ZARAUTZ K.E. B 34 19 11 1 7 0 45 37
7 ZESTOA K.B. 31 19 9 4 6 0 38 31
8 URNIETA C.D. 30 19 9 3 7 0 55 40
9 ALOÑA MENDI K.E. 28 19 8 4 7 0 46 38
10 SORALUZE C.F. 22 19 6 4 9 0 36 46
11 BURUMENDI F.G. 20 19 6 2 11 0 33 36
12 BEASAIN S.D. B 20 19 6 2 11 0 28 37
13 BERGARA K.E. B 12 19 3 3 13 0 20 60
14 HERNANI C.D. B 8 19 2 2 15 0 23 70
15 LAGUN ONAK C.D. B 5 19 1 2 16 0 17 56
16 AMAIKAK BAT K.E. B 0 19 0 0 19 0 7 98

Infantil 1.maila Mutilak Txape Fasea Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BURUMENDI F.G. 22 8 7 1 0 0 29 8
2 SORALUZE C.F. 21 8 7 0 1 0 39 24
3 URKI C.D. 16 8 5 1 2 0 18 11
4 AIZKORRI GOIERRI F.T. 14 8 4 2 2 0 28 18
5 LAZKAO K.E. 13 8 4 1 3 0 19 15
6 ANAITASUNA C.D. 10 8 3 1 4 0 9 20
7 LAGUN ONAK C.D. C 7 8 2 1 5 0 14 17
8 INTXURRE K.K.E. 5 8 1 2 5 0 16 26
9 ZUMAIAKO F.T. 4 8 1 1 6 0 12 29
10 ELGOIBAR C.D. 3 8 1 0 7 0 8 24

1. Infantil Mutilak Udaberri Kopa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BURUMENDI F.G. B 22 8 7 1 0 0 32 7
2 EIBARTARRAK F.T. 22 8 7 1 0 0 29 9
3 SORALUZE C.F. B 17 8 5 2 1 0 28 7
4 ELGOIBAR C.D. B 14 8 4 2 2 0 24 17
5 LAGUN ONAK C.D. 11 8 3 2 3 0 16 14
6 IKASBERRI K.E. 8 8 2 2 4 0 15 22
7 ZUMAIAKO F.T. B 7 8 2 1 5 0 12 22
8 LAGUN ONAK C.D. B 6 8 2 0 6 0 9 20
9 ARETXABALETA K.E. UDA B 6 8 2 0 6 0 5 26
10 MONDRAGON C.F. B 1 8 0 1 7 0 7 33

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (7. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 SORALUZE C.F. 22 8 7 1 0 0 49 13
2 URKI C.D. 20 8 6 2 0 0 32 8
3 BURUMENDI F.G. 19 8 6 1 1 0 46 9
4 ZARAUTZ K.E. 15 8 5 0 3 0 31 14
5 ARETXABALETA K.E. UDA 12 8 4 0 4 0 26 21
6 ELGOIBAR C.D. B 7 8 2 1 5 0 15 36
7 EIBARTARRAK F.T. 6 8 2 0 6 0 13 31
8 LAGUN ONAK C.D. B 3 8 1 0 7 0 7 36
9 ZUMAIAKO F.T. B 1 8 0 1 7 0 5 56

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (9. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAZKAO K.E. 24 8 8 0 0 0 60 1
2 ELGOIBAR C.D. 19 8 6 1 1 0 37 13
3 BERGARA K.E. 16 8 5 1 2 0 26 22
4 ANTZUOLA K.E. 15 8 4 3 1 0 37 15
5 UROLA K.E. 12 8 4 0 4 0 18 18
6 SORALUZE C.F. B 8 8 2 2 4 0 14 12
7 LAGUN ONAK C.D. 5 8 1 2 5 0 11 24
8 MONDRAGON C.F. B 2 8 0 2 6 0 7 51
9 ARETXABALETA K.E. UDA B 1 8 0 1 7 0 3 57

Gabonetako Mutilen Alebin Torneoa (10. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAGUN ONAK C.D. 10 4 3 1 0 0 11 0
2 BERGARA K.E. 8 4 2 2 0 0 5 3
3 ILINTXA S.D. 6 4 2 0 2 0 6 6
4 USURBIL F.T. 4 4 1 1 2 0 3 9
5 SORALUZE C.F. 0 4 0 0 4 0 1 8