Asteburuko kirol emaitzak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Lagun Onak C.D.-Sora (Erreg.N.) 
 2-2
 Sora (Erreg.M)-Martutene K.E.
 4-0
 Ikasberri-Sora (Jub)  3-4
 Sora (Kad)-Urola K.E.
10-1
 
Hurrengo jardunaldia: 12. jardunaldia
 
Sora (Erreg.N.)-Zumaiako F.T.
 
Sailkapena:
Pos.   Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1   ZUMAIAKO F.T. 23   11   7   2   2   0   25   12  
2   SORALUCE C.F. 23   11   7   2   2   0   31   14  
3   LAGUN ONAK C.D. 19   11   6   1   4   0   28   21  
4   ALLERRU S.C.R.D. 14   11   4   2   5   0   26   30  
5   MUTRIKU F.T. 13   11   4   1   6   0   17   20  
6   UROLA K.E. 12   11   3   3   5   0   22   26  
7   ARIZMENDI K.E. B 11   11   3   2   6   0   19   31  
8   TOURING C.D. 8   11   1   5   5   0   10   24  

 
 Hurrengo jardunaldia: 13. jardunaldia

Sora (Erreg.M.)--Martutene K.E.

Sailkapena:
Pos.   Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1   GETARIAKO KETA F.T. 30   12   9   3   0   0   29   4  
2   SORALUZE C.F. 30   12   9   3   0   0   32   12  
3   AMARA BERRI K.E. 29   12   9   2   1   0   30   7  
4   ALLERRU B S.C.R.D. 15   12   4   3   5   0   21   22  
5   LANDETXA C.D. 14   12   4   2   6   0   19   26  
6   BERGARA K.E. B 14   12   4   2   6   0   19   29  
7   MARTUTENE K.E. B 13   12   4   1   7   0   17   28  
8   AMAROZ K.E. 8   12   2   2   8   0   15   28  
9   USURBIL F.T. 8   12   2   2   8   0   16   27  
10   UNION TXIKI C.D.-TOURING 7   12   1   4   7   0   19   34  

 
Hurrengo jardunaldia: 12. jardunaldia
 
Ikasberri-Sora (Jub)
 
Sailkapena:
Pos.   Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1   AMAIKAK BAT F.T. 24   9   8   0   1   0   38   11  
2   EIBARTARRAK F.T. 20   10   6   2   2   0   28   17  
3   ARETXABALETA B ARIZMENDI KE 18   9   5   3   1   0   28   16  
4   EIBARTARRAK B F.T. 11   9   3   2   4   0   16   13  
5   IKASBERRI K.E. 9   9   3   0   6   0   17   19  
6   BERGARA B K.E. 7   10   2   1   7   0   7   27  
7   SORALUZE C.F. 6   10   2   0   8   0   9   40  
 
Hurrengo jardunaldia: 15. jardunaldia
 
Bergara K.E.-Sora (Kad.)
 
Sailkapena:
Pos.   Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1   LAGUN ONAK C.D. 34   12   11   1   0   0   62   8  
2   IKASBERRI K.E. 31   13   10   1   2   0   64   13  
3   MUTRIKU F.T. 23   12   7   2   3   0   42   11  
4   ZESTOA K.B. 21   11   7   0   4   0   34   12  
5   SORALUZE C.F. 16   12   5   1   6   0   34   51  
6   UROLA K.E. 12   10   4   0   6   0   13   50  
7   BERGARA B K.E. 12   12   4   0   8   0   24   42  
8   ALOÑA MENDI K.E. B 10   13   3   1   9   0   25   48  
9   ARIZMENDI K.E. 0   13   0   0   13   0   11   74  
 
PELOTA
 
Iruran
2009ko martxoaren 27an
Titin III. - Laskurain       22
Gonzalez - Barriola        18
 
Atano III. (Donostia)
2009ko martxoaren 29an
Bengoetxea VI. - Patxi Ruiz         22
Xala - Laskurain                          18